Rozvrh

Rozvrh

< Květen 2022 >
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
            1
2 3Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 18:00
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
Maroldova 1279/2, Děčín
Trénink - Děti
16:00 - 17:00
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
4 5Trénink - MINI
16:00 - 17:00
Trénink - MINITime: 16:00 - 17:00
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - Děti
16:00 - 17:30
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 17:30
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
6 7 8
9 10Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 18:00
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
Maroldova 1279/2, Děčín
Trénink - Děti
16:00 - 17:00
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
11 12Trénink - MINI
16:00 - 17:00
Trénink - MINITime: 16:00 - 17:00
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - Děti
16:00 - 17:30
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 17:30
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
13Národní finále chlapci U13
20:00 - 21:15
Národní finále chlapci U13Time: 20:00 - 21:15
děti + junioři
slavnostní zahájení
ARMEX Sportcentrum
14Národní finále chlapci U13
10:00 - 12:00
Národní finále chlapci U13Time: 10:00 - 12:00
vystupuje kategorie: MINI
turnaj
ARMEX Sportcentrum
15United cheer cupUnited cheer cupsoutěž - děti + junioři Praha
16 17Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 18:00
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
Maroldova 1279/2, Děčín
Trénink - Děti
16:00 - 17:00
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
18 19Trénink - MINI
16:00 - 17:00
Trénink - MINITime: 16:00 - 17:00
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - Děti
16:00 - 17:30
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 17:30
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
20 21 22
23 24Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 18:00
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
Maroldova 1279/2, Děčín
Trénink - Děti
16:00 - 17:00
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
25 26Trénink - MINI
16:00 - 17:00
Trénink - MINITime: 16:00 - 17:00
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - Děti
16:00 - 17:30
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 17:30
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 17:30
Gymnázium Děčín
(vchod z ulice Riegrova)
27 28Mladé LabeMladé LabeSmetanovo nábřeží 29
30 31Trénink - JUNIOŘI
16:00 - 18:00
Trénink - JUNIOŘITime: 16:00 - 18:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
Maroldova 1279/2, Děčín
Trénink - Děti
16:00 - 17:00
Trénink - DětiTime: 16:00 - 17:00
ARMEX Sportcentrum - posilovna
         
Kategorie
 DĚTI
 MINI
 JUNIOŘI
 AKCE
 WORKSHOP
 DALŠÍ
 SPOLEČNÝ TRÉNINK

Pozn.: Sraz před zápasem je vždy 2 hodiny před začátkem (tzn. pokud se hraje od 18,00, sraz je v 16,00)